Drodzy Lekarze i Pracownicy weterynarii!
Zapraszamy na XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymkę lekarzy, seniorów, studentów, pracowników służb weterynaryjnych, która odbędzie się jak zwykle w II niedzielę czerwca – 14 czerwca 2026 roku.
Początek – Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu – o godzinie 11.00, następnie o 13.00 spotkanie Pielgrzymów i konferencja w Kaplicy św. Józefa i o 15.00 Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich.
Wcześniej, od rana jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w Kaplicy Spowiedzi św. (spowiadają Ojcowie Paulini).
Poczty sztandarowe delegacji samorządów – zbiórka przed Kaplicą Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 10.30.
o. Jerzy Brusiło OFMConv,
ks. Rafał Zakrzewski
duszpasterze
Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach?
Zapisz się do naszego newslettera
